Sprawdzamy stan techniczny na jesień z AUTO FIT !

Partnerujemy bardzo fajnej akcji...

Już 25 PAŹDZIERNIKA w Sobotę, firma "Auto Fit" z Gdyni organizuje bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego Twojego auta - nie ważne czy masz AUDI A8 w LONG'u czy AUDI 80 z lat 80-tych - przyjedź zwykłą osobówką, youngtimerem czy klasykiem. Jeśli jesteś w posiadaniu takiego pojazdu - Zapraszamy Cię w godzinach 11.00 - 14.00 do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów "AUTO FIT" na ulicy Chwarznieńska 170D w Gdyni.Nadchodzi koniec sezonu więc sprawdź jakie prace naprawcze czekają, Twojego czterokołowego pupila - zwłaszcza że zbliżają się wyjazdy na Święto Zmarłych. Ocenione zostanie działanie układu hamulcowego z wyszczególnieniem sił hamujących na poszczególne koła. Zostaną poddane ocenie elementy podwozia i stopień ich korozji lub zużycia. Elementy zawieszenia zostaną poddane sprawdzeniu nadmiernych luzów. Przy okazji sprawdzone zostanie auto pod kątem wycieków płynów eksploatacyjnych i ich ewentualnych ubytków. Sprawdzimy oświetlenie i ładowanie akumulatora. 

Niespodzianką jaką przygotowaliśmy jest możliwe przybycie w dniu imprezy naszego Ambasadora - Michał Wlazło - Michał przygotowuje się do wywołującego ogromne emocje derbowego pojedynku na zasadach K-1 na nadchodzącej gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk w dniu 17-go października w hali Ergo Arena. Jego osiągnięcia to... 
- Zawodowy Mistrz Europy K-1 rules federacji Upka. 
- Kilkukrotny mistrz Polski muay thai, zdobywca pucharu polski muay thaiUZYSKASZ OD NAS WIEDZĘ, KTÓRA POZWOLI UTRZYMAĆ TWOJE AUTO W NIENAGANNYM STANIE I UNIKNIESZ PROBLEMÓW Z NAJBLIŻSZYM BADANIEM TECHNICZNYM.

Tagi: