Spotkania

Opowieść o Polskiej limuzynie - Warszawa 210 w Trójmieście 5 października.

Postanowiliśmy przybliżyć sylwetkę głównego bohatera, zbliżającego się wielkimi krokami „VII Pokazu Aut” na zakończenie sezonu motoryzacyjnego w Trójmieście. Impreza tradycyjnie odbędzie się w zabytkowej Kuźni Wodnej w Gdańsku Oliwie już 5 października – trwa obecnie casting na pojazdy, które pojawią się na terenie muzeum. Warto pojawić się, choćby, dlatego że oprócz mnóstwa ciekawych aut klasycznych, pojawi się wyjątkowy prototyp – polskiej, reprezentacyjnej limuzyny.

W Trójmieście rusza pierwszy PCHLI TARG TECHNIKI - to może być strzał w dziesiątkę !

Kustosz "Kuźni Wodnej" w Gdańsku - Dariusz Wilk oraz Prezes YOUNGTIMERS Trójmiasto – Bartek Chruściński ruszają ze wspólnym tematem, który ma szanse na spore zainteresowanie nie tylko w kręgach „Trójmiejskich” zbieraczy.

LADA 2107 z silnikiem V8 od BMW

Całkiem niedawno pojawiła się premierowo na jednej z "Trójmiejskich" imprez samochodowych. Niby zwyczajna Łada 2107, ale "z tajemnicą". Mogliśmy bliżej się jej przyjrzeć na niedawnej imprezie motoryzacyjnej w Gdańsku przy ulicy Narwickiej. Profesjonalnie przygotowany pojazd wyposażono w silnik V8 od BMW.

Premierowo nowy MERCEDES V-klasy

Zbudować duże auto, które dodatkowo jest praktyczne, przemyslane i... ładne, nie jest w gruncie rzeczy tak łatwo. W coraz to trudniejszej walce o klienta odpowiedzialni producenci potrzebują stale urozmaicać swoją gamę modelową pod ukierunkowanego odbiorcę. Zostaliśmy zaproszeni do salonu BMG Goworowski w Gdyni, reprezentanta takich renomowanych „brandów” jak Mercedes-Benz, Smart czy AMG; na bardzo ważną rynkową premierę – również ze względu na dynamicznie rozwijający się sektor pojazdów wielozadaniowych i takich, od którego klient oczekuje zwyczajnie więcej.

Tropical Car Summer Show 2014

"Tropical Club", portal "Północna.TV" oraz stowarzyszenie "YOUNGTIMERS Trójmiasto" zapraszają! Wyrusz z nami w krainę gorących tropików, szybkich samochodów i pięknych kobiet. Błyski fleszy, czerwony dywan oraz palmy – ta noc należeć będzie do fanów motoryzacji. Współorganizujemy motoryzacyjne wydarzenie na największej sali klubowej na Pomorzu – ponad 1000m². Byli już tam m.in.
Subskrybuj Spotkania