Toyota

Historia TOYOTY na Pomorzu... czyli losy CARTER'a

W dzisiejszym odcinku "Północnego Bazaru" zaprezentujemy historie i losy firmy CARTER – przedstawiciela Toyoty na Pomorzu, który jeszcze przed stanem wojennym miał w ofercie Japońskie samochody. Pierwszy mały zakład mieścił się przy ulicy Dąbrowszczaków w Gdańsku. Od 1980 sprzedawano tam "kwadratowe" Toyoty Corolle KE70, wyposażone w benzynowe silniki 1.3 litra.

Już jest: LEXUS ES na 2016 rok

Lexus ES znajduje się w sprzedaży od trzech lat, nie dziwi więc, że producent zdecydował się na przeprowadzenie kuracji odmładzającej. W przednim prasie znalazła się - znana z innych modeli Lexusa - zmodernizowana osłona chłodnicy, reflektory LED oraz światła do jazdy dziennej w charakterystycznym kształcie przypominającym literę L.

Nowa Toyota Avensis 2015 - wyjątkowy pokaz premierowy

Wyjątkowo duża modernizacja jednego z najpopularniejszych samochodów segmentu D nie może przejść obojętnie. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy i wierne grono fanów. To właśnie Toyota Avensis. Miesiąc po premierze na targach w Genewie, Toyotę lepiej poznaliśmy podczas przedpremierowych pokazów w Trójmieście - w salonie Carter Gdańsk.

Subskrybuj Toyota