Zloty

FELIETON: Opowieść o MAZDACH z lat 80-tych i 90-tych

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku japońska motoryzacja w Polsce nie cieszyła się dobrą sławą. Części do 'japonek' były drogie, trudno dostępne i mało kto potrafił te auta naprawić. Niestety takie mity w sporej mierze zachowały się dotychczas. W Polsce ciągle dominująca jest moda na auta zza naszej zachodniej granicy, co najczęściej sprowadza się to do grupy Volkswagena. Co stanie się, gdy jednak nie zdecydujemy się na kupno europejskich cud techniki, lecz pozostaniemy przy azjatyckich klimatach?

W Trójmieście rusza pierwszy PCHLI TARG TECHNIKI - to może być strzał w dziesiątkę !

Kustosz "Kuźni Wodnej" w Gdańsku - Dariusz Wilk oraz Prezes YOUNGTIMERS Trójmiasto – Bartek Chruściński ruszają ze wspólnym tematem, który ma szanse na spore zainteresowanie nie tylko w kręgach „Trójmiejskich” zbieraczy.

LADA 2107 z silnikiem V8 od BMW

Całkiem niedawno pojawiła się premierowo na jednej z "Trójmiejskich" imprez samochodowych. Niby zwyczajna Łada 2107, ale "z tajemnicą". Mogliśmy bliżej się jej przyjrzeć na niedawnej imprezie motoryzacyjnej w Gdańsku przy ulicy Narwickiej. Profesjonalnie przygotowany pojazd wyposażono w silnik V8 od BMW.

Tropical Car Summer Show 2014

"Tropical Club", portal "Północna.TV" oraz stowarzyszenie "YOUNGTIMERS Trójmiasto" zapraszają! Wyrusz z nami w krainę gorących tropików, szybkich samochodów i pięknych kobiet. Błyski fleszy, czerwony dywan oraz palmy – ta noc należeć będzie do fanów motoryzacji. Współorganizujemy motoryzacyjne wydarzenie na największej sali klubowej na Pomorzu – ponad 1000m². Byli już tam m.in.
Subskrybuj Zloty