Testy

JAZDA TESTOWA: Opel Adam

Opel Adam to najmniejszy przedstawiciel w gamie modelowej niemieckiej marki. Powstał wprawdzie na bazie płyty podłogowej od Corsy, jednak jest od niej znacznie mniejszy. Jego produkcja rozpoczęła się z początkiem 2013 roku. Pierwotnie model ten miał się nazywać Junior, jednak wybrano nazwę Adam, nawiązując tym samym do założyciela Opla. 

JAZDA TESTOWA: Mazda 2

Nowa Mazda 2 z pewnością wyróżnia się urodą, ale do zaoferowania ma o wiele więcej. Dzięki firmie BMG Goworowski z Gdyni, mieliśmy możliwość poobcowania z figlarną, ale i zadziorną japonką.

Film z jazdy testowej.

JAZDA TESTOWA: Peugeot 3008

Peugeot 3008 to kompaktowy crossover, który na rynku zadebiutował w roku 2009. Znajdziemy w nim również sporo cech samochodu MPV. Zbudowano go na bazie Peugeota 308, należącego do segmentu C. Peugeot 3008 "usadowił się" właśnie pomiędzy 308 kombi (308 SW), a terenowym 4007. Zobaczcie jak jeździ to ciekawe i nieco niecodzienne stylistycznie auto.

TEST TELEGRAM: Infiniti Q50 2.0 T

Do tej pory Infiniti sprzedało w Europie 1300 nowych Q50, które były dostępne tylko z benzynowym silnikiem V6 i układem hybrydowym lub Dieslem o pojemności 2,2 litra. Teraz ta sprzedaż powinna znacznie wzrosnąć, bo Q50 2.0T to bardzo solidna i rozsądna cenowo propozycja w swojej klasie – co ciekawe benzynowa jednostka, która zagościła pod maską japońskiego sedana, została opracowana przez koncern Dailmer AG. To co można od razu zauważyć prowadząc Infiniti to fakt, że Q50 jest w trakcie jazdy bardzo ciche.

TEST TELEGRAM: Toyota GT86

Toyota GT 86. Auto jest następcą Toyoty Corolli Levin znanej też pod nazwą Sprinter Trueno -- modeli z lat 80-tych o kodowej nazwie AE 86. W Japoni i USA objęte kultem. GT 86 to model o wyjątkowych kształtach. Wewnętrzna jak i zewnętrzna część podkreślają sportowy charakter tegoż samochodu. Warto podkreślić że liczba 86 oznacza średnicę tłoków jak i końcówek wydechu. Mimo sportowego zawieszenia oraz kubełkowych siedzeń dalsze trasy nie będą uciążliwe, a wręcz przyjemne. 

Subskrybuj Testy