Zakup fabrycznie nowego samochodu nie musi oznaczać wielomiesięcznego oczekiwania na dostawę zamówionego pojazdu. W salonie Volkswagen Warszawa na klientów czekają samochody dostępne od ręki!

Fabrycznie nowy samochód na wyciągnięcie ręki

W ofercie warszawskiego salonu znajduje się bogaty wybór modeli Volkswagena w najróżniejszych wersjach napędowych oraz wyposażeniowych. Dzięki temu klienci zdecydowani na zakup nowego pojazdu mogą wybierać spośród ciekawie skonfigurowanych egzemplarzy, oferujących bogate wyposażenie oraz mocne, a zarazem oszczędne jednostki napędowe. Wszystko to w celu zapewnienia użytkownikom jak najwyższego poziomu komfortu i przyjemności z jazdy! Nowy Volkswagen od ręki to propozycja szczególnie dla osób, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej uzyskać możliwość eksploatowania swojego pojazdu. W przypadku egzemplarzy dostępnych od ręki nie trzeba bowiem oczekiwać na dostawę samochodu z fabryki. Auta oczekują w salonie sprzedaży i są gotowe do natychmiastowego wyruszenia na polskie lub zagraniczne drogi!

Bogata oferta samochodów Volkswagena

Volkswagen to marka, która od lat cechuje się ogromnym wyborem rozmaitych modeli – od małych, miejskich aut, przez pojemne, rodzinne samochody, po praktyczne pojazdy użytkowe. Tak rozległa i obszerna gama modelowa sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie propozycję dla siebie. Co więcej, Volkswagen przyciąga do siebie klientów bogatą możliwością konfiguracji samochodów pod kątem własnych potrzeb i preferencji. Długa lista wyposażenia pozwala wybrać te pozycje, z których najbardziej skorzystają zarówno kierowca, jak i pasażerowie. Z kolei obszerny wybór nowoczesnych, oszczędnych jednostek napędowych zawiera w sobie propozycje dla kierowców preferujących spokojną, ekonomiczną jazdę, jak i dla miłośników silnych wrażeń i szybkiego pokonywania kilometrów.

Jak wygląda procedura zakupu samochodu w programie Volkswagen od ręki?

W odróżnieniu od pojazdów konfigurowanych pod indywidualne zamówienie klienta, Volkswagen od ręki nie wymaga już wielomiesięcznego oczekiwania na dostawę upragnionego egzemplarza. Samochód znajduje się bowiem w salonie Volkswagen Warszawa, gdzie oczekuje na nowego właściciela. Osoby, które są zainteresowane danym modelem, mogą więc swobodnie przystąpić do oględzin na żywo, odwiedzając warszawski salon Volkswagena. Procedura zakupu jest natomiast znacznie krótsza, ponieważ ogranicza się do sporządzenia dokumentów oraz dopełnienia wymaganych formalności. Po otrzymaniu tablic rejestracyjnych klient, na tym etapie tytułowany już właścicielem, może wyjechać z salonu swoim nowym Volkswagenem!

Jakie samochody dostępne są w ofercie Volkswagen od ręki?

W obszernej ofercie pojazdów Volkswagen Warszawa znajduje się wiele modeli marki w rozmaitych wersjach wyposażenia. W sprzedaży od ręki dostępne są przede wszystkim najbardziej popularne auta, takie jak Golf, T-Cross T-Roc, czy Arteon. Poszczególne egzemplarze znacząco różnią się zarówno pod kątem napędu, jak i wersji nadwozia czy dostępności wyposażenia. Dzięki temu klienci mogą wybierać pomiędzy oszczędnymi silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi, a także ekologicznymi hybrydami przyszłości. Rodzinne kombi? Miejski crossover? Dynamiczny hothatch? A może uniwersalny sedan, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas pokonywania dalekich, zagranicznych tras? Każda z tych propozycji czeka na zainteresowanych klientów w programie Volkswagen od ręki!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup samochodu dostępnego od ręki?

Ostateczna decyzja co do zakupu zawsze pozostaje po stronie klienta. Warto jednak wspomnieć, że nowy Volkswagen od ręki to spore ułatwienie i naprawdę ciekawa propozycja zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Takie rozwiązanie pozwala bowiem przede wszystkim ograniczyć czas oczekiwania na nowy pojazd. Auta produkowane na zamówienie klienta zwykle wiążą się z kilkumiesięcznym czasem dostawy, co może zniechęcać niektórych klientów. Volkswagen od ręki umożliwia korzystanie z pojazdu niemalże od zaraz. Wystarczy jedynie sprawnie dopełnić formalności, zarejestrować samochód oraz wykupić polisę ubezpieczeniową, by można było w pełni legalnie ruszyć w drogę fabrycznie nowym Volkswagenem!

About Author

Redakcja