Zakup samochodu, szczególnie marki premium, to z jednej strony wyjątkowe przeżycie, a z drugiej niemałe ryzyko. Oczywiście mamy tutaj na myśli sytuację, w której decydujemy się na pojazd z rynku wtórnego. Niestety, bardzo łatwo jest naciąć się na nieuczciwego sprzedawcę, który skrzętnie ukrywa wady samochodu. W przypadku aut luksusowych usunięcie nawet z pozoru błahych usterek może być bardzo kosztowne, stąd warto zrobić wszystko, co tylko jest możliwe, by zminimalizować ryzyko. W naszym artykule podpowiadamy, jak kupić używanego Mercedesa w Szczecinie z naprawdę pewnego źródła.

Zajrzyj do autoryzowanego salonu Mercedesa

Nie wszyscy wiedzą, że autoryzowane salony dealerskie oferują nie tylko fabrycznie nowe, ale także używane samochody. Dealerzy w ten sposób mogą odpowiedzieć na oczekiwania jeszcze większego grona klientów, w tym osób, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego pojazdu.

Jeśli zatem rozważasz kupienie używanego Mercedesa w Szczecinie, to zamiast tracić czas na jeżdżenie po komisach czy przeglądanie ogłoszeń z tzw. „perełkami”, od razu udaj się do salonu dealerskiego, w którym z pewnością znajdziesz spory wybór godnych zainteresowania egzemplarzy.

Mercedes-Benz Certified

Chcąc mieć praktycznie pewność, że kupisz samochód bez ukrytych wad, które narażą Cię na poważne wydatki w niedalekiej przyszłości, zdecyduj się na jeden z egzemplarzy objętych programem Mercedes-Benz Certified.

Auta z tego programu przechodzą rygorystyczną kontrolę techniczną i mają potwierdzoną historię. Dzięki temu wiesz, że kupujesz pojazd w świetnym stanie technicznym, który nie wymaga żadnego wkładu, a w dodatku jest objęty gwarancją producenta.

Pamiętaj:

Zakup używanego Mercedesa w salonie w Szczecinie = gwarancja świętego spokoju.

Jazda testowa? Żaden problem

Decyzja o zakupie samochodu, zwłaszcza z drugiej ręki, wymaga głębokiego przemyślenia i pozbycia się wszelkich wątpliwości. Dużym krokiem w tym kierunku jest oczywiście odbycie jazdy testowej, z którą w salonie Mercedesa w Szczecinie nie ma żadnego problemu.

Prywatne komisy często ograniczają swoim klientom możliwość przetestowania auta przed zakupem. Z kolei wielu prywatnych sprzedawców w ogóle nie pozwala potencjalnemu nabywcy na poprowadzenie samochodu, argumentując to ryzykiem uszkodzenia pojazdu. W salonie autoryzowanego dealera takie sytuacje nie mają miejsca.

Kompleksowa obsługa

Zakup samochodu w autoryzowanym salonie to czysta przyjemność, której przez lata doświadczali wyłącznie nabywcy fabrycznie nowych aut. Możesz nie tylko liczyć na profesjonalną prezentację pojazdu, odbycie jazdy testowej w dogodnym dla Ciebie terminie oraz przedstawienie pełnej historii samochodu, ale także na kompleksową obsługę procesu zakupowego.

Doradca salonu może Ci także przedstawić oferty ubezpieczenia oraz zewnętrznego finansowania, w tym leasingu czy kredytu.

To warto wiedzieć:

Z punktu widzenia przedsiębiorców nie bez znaczenia jest fakt, iż samochody z drugiej ręki oferowane przez salony dealerskie często są sprzedawane na fakturę VAT. Dla nabywcy prywatnego oznacza to natomiast brak podatku PCC od zakupu.

Po używanego Mercedesa w Szczecinie wybierz się do salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka

Jesteśmy przekonani, że lektura tego artykułu dała Ci do myślenia. Nawet planując zakup używanego pojazdu warto zajrzeć do autoryzowanego salonu, eliminując tym samym ryzyko natrafienia na samochód, który stanie się Twoim przekleństwem i skarbonką bez dna.

W poszukiwaniu używanego Mercedesa w Szczecinie, wyłącznie z pewnego źródła, gruntownie sprawdzonego pod kątem mechanicznym, blacharsko-lakierniczym i historii serwisowej, wybierz się do salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, zlokalizowanego przy ulicy Mieszka I 30. Przed wizytą warto skontaktować się z salonem telefonicznie i umówić z doradcą na prezentację wstępnie upatrzonego egzemplarza.

About Author

Redakcja